Szkoła wyższa Praga, Bankovní institut vysoká škola, a.s.

Opis produktu:

Instytut bankowy szkoły wyższej Praga oferuje studium nastawione na dziedzinę bankowości, ubiezpieczalni, administracji publicznej, managementu, ekonomiki, technologii informacyjnych, aplikacji prawa i gospodarki. Instytut bankowy szkoły wyższej Praga – planeta edukacji.

Pozostałe informacje:

Nasza szkoła wyższa Praga oferuje również studium bakalarzskie oraz nawiązujące magisterskie, kursy, szkolenia, seminaria, konferencje, uniwersytet trzeciej generacji, kursy przygotowawcze jazyka czeskiego oraz przedmiotów fachowych dla obcokrajowców. Szkoła Wyższa Praga – ocertyfikowane systemy jakośsci w obszarze strefy finansowej, bankowości oraz kolejnych usług.

Wysłać wiadomośćWysłać wiadomość
Wysłać wiadomość:
Bankovní institut vysoká škola, a.s.

Siedziba firmy:

Bankovní institut vysoká škola, a.s.
Nárožní 2600/9

Czechy

Strona www.:

www.bivs.cz

Osoby kontaktowe:

Jana Haunerová
asystentka
Telefon:+420 251 114 521

Języki:
Czeski, Angielski
Formularz kontaktowy >>

Szkoła wyższa Praga

Parametry

Nazwa produktu: Szkoła wyższa Praga
Miejsce pochodzenia: Republika Czeska Warunki płatności: Kartą, Gotówką, Fakturą
Wielkość produkcji: Według umowy Minimalna wielkość dostawy: Według umowy
Cena za sztukę: Według aktualnego cennika
Copyright © 2001-2024 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.